Catering na komunię – dlaczego warto?

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka, dlatego warto zadbać o jego odpowiednią oprawę, która podkreśli uroczystość chwili. Świetnym rozwiązaniem i nieodzowną pomocą w przygotowaniu tej ważnej rodzinnej uroczystości, jest możliwość skorzystania z profesjonalnego cateringu na komunię.

Catering to usługą, polegająca na przygotowaniu oraz dostarczeniu gotowych dań przez zewnętrzną firmę. Warto podkreślić, że usługa ta nie jest już tak droga jak przed paroma laty, a na rynku znajdziemy wiele firm, które świadczą tego typu usługi, jak np. http://dworekarkadia.pl/uslugi-cateringowe.html. Zamówienie cateringu odciąża nas z konieczności samodzielnego przygotowania przyjęcia lub pomaga wprowadzić bardziej oryginalne potrawy do wynajmowanej prze nas sali. Jest to więc idealne rozwiązanie podczas organizacji Pierwszej Komunii Świętej, szczególnie wtedy, gdy nie mamy możliwości zorganizowania uroczystości w restauracji, a sami nie czujemy się na siłach lub nie mamy czasu aby przygotować poczęstunek dla wszystkich gości komunijnych. Podpowiadamy na co powinniśmy zwracać uwagę przy wyborze cateringu.

Gdzie szukać firmy cateringowej?
Catering stał się bardzo popularną usługą, dlatego nie jest ona już świadczona tylko przez specjalnie stworzone do tego firmy cateringowe, ale również przez większe i średnie restauracje, jak np. Dworek Arkadia w okolicach Lublina. Często też restauracje nie pobierają za to dodatkowych opłat. Następuje wyłącznie zapłata za otrzymane dania na podstawie restauracyjnego menu.

Cena usługi
Z tego powodu, że niektóre firmy organizują catering w cenie potraw z menu restauracyjnego, nie można dokładnie ustalić cennika usług cateringowych. Tak naprawdę wszystko zależy od jedzenia jakie wybierzemy, liczby gości, cen dań w poszczególnych restauracjach oraz regionu Polski. Pomimo oczywistych kosztów, rozwiązanie cateringowe wydaje się bardzo trafionym pomysłem na Pierwszą Komunię Świętą. To nie tylko oszczędność czasu ale również brak ograniczeń.

Dodaj komentarz