Chcesz kupić używane auto? Daj je do sprawdzenia fachowcom!

Zakup używanego auta zawsze wiąże się z ryzykiem, że auto które kupimy będzie miało wady ukryte. Niestety nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć. Zawodowi handlowcy aut mają w jednym małym paluszku triki, które wykorzystują by sprzedać samochód. Np. w czasie oglądania auta nie wpuszczają potencjalnego nabywcę za kierownicę by ten mógł odbyć jazdę próbną. Pozwala to na ukrycie niektórych wad. Dochodzi też do sytuacji w której handlowiec celowo zataja przez klientem fakt, że samochód jest powypadkowy. Jest to oczywiście niezgodne z prawem i za takie praktyki grozi nawet więzienie, niewielu ludzi jednak jest świadomych swoich praw, dlatego przeważnie nawet jak ktoś kupi auto niezgodne z umową, nic z tym nie robi. Dlatego warto skorzystać z rady fachowca zanim kupimy samochód.

Sprawdź jaka jest historia pojazdu samochodu, który chcesz kupić!

Jeśli nie czujemy się na siłach, by ocenić czy warto kupić używane auto które sobie upatrzyliśmy warto zdecydować się na pomoc fachowców, którą znajdziemy tutaj http://mobilekspert.pl.
Możemy liczyć na: sprawdzenie kompletności dokumentacji auta, oględziny zewnętrznej karoserii auta, oględziny wnętrza auta, oględziny komory silnika i bagażnika, wykonanie jazdy próbnej, sprawdzenie podwozia w warsztacie, sprawdzenie komputerem diagnostycznym, ocenę prawdziwości przebiegu, weryfikację informacji podanych przez sprzedającego. Na dodatek na sam koniec uzyskamy informację o tym czy warto kupić dany samochód. Profesjonaliści prześledzą także historię naszego pojazdu. Dowiemy się w którym roku pojazd został zarejestrowany w Polsce, kiedy nastąpiła zmiana właściciela, kiedy były wykonywane badania techniczne a także jaki jest stan licznika. Te wszystkie informacje warto weryfikować.

Dodaj komentarz