Drewniane zegarki- naturalny design

Powracamy do natury. Chcemy żyć w zgodzie z naturą i wprowadzamy do naszego życia zmiany, które są dobre dla otaczającej nas przyrody. Szukamy alternatywnych źródeł energii i wolimy ekologiczną żywność. Także w dziedzinie dodatków stawiamy na naturalność. Na naturalność postawił też Michał Napierała, właściciel firmy Woodlans, która zajmuje się ręcznym wyrabianiem drewnianych zegarków.

Wytwarzane z dębowego drewna

Zegarki Woodlans są wytwarzane na zamówienie, każdy z nich jest robiony ręcznie więc nie znajdziemy dwóch takich samych zegarków. Każdy jest wyjątkowy jedyny w swoim rodzaju. Zegarki są pociągające bo wiemy, że w jego wytworzenie ktoś włożył dużo pracy, ale także pasję. Zegarek ma wbudowany mechanizm Citizen. Jeśli chodzi o parametry zegarka to są one następujące: szerokość koperty: 43mm (model unisex), szerokość bransolety: 24mm, długość bransolety: regulowana. Modele są damsko- męskie. Zegarki są impregnowane bez użycia środków chemicznych, to sprawia, że skóra użytkownika nie zostanie podrażniona, a zegarek nie będzie wchłaniał wody. Niewątpliwym plusem też jest to, że zegarek nie jest lakierowany, wytwarza więc przyjemne ciepło.

Wybór relatywnie niewielki

W ofercie firmy Woodlans zegarki różnią się w zasadzie tylko bransoletą. Wyróżniamy trzy typy zegarków: z bransoletą drewnianą, skórzaną, stalową. Każdy z zegarków jest niesamowity, każdy odznacza się prostotą i elegancją. Na tarczy zegarka nie znajdziemy logotypu- dlatego, że zegarek ma wyrażać naturalne piękno. Michał Napierała zrezygnował też z dodatkowych zdobień, argumentując, że dębowe drewno jest piękne same w sobie. W zegarkach Michała Napierały zakochają się zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Ci wszyscy, którzy doceniają prostotę i minimalizm oraz elegancję i dobry styl, będą zadowoleni z wyboru zegarka Woodlans. Zegarki można znaleźć tutaj: www.woodlans.pl. Na tej stronie także możemy złożyć zamówienie i obdarować zegarkiem osobę najbliższą.

Dodaj komentarz