Logistyka na Społecznej Akademii Nauk w Krakowie – dobry kierunek.

Wydział Nauk Stosowanych Społecznej Akademii Nauk w Krakowie posiada ciekawą ofertę studiów dopasowaną do aktualnych potrzeb rynku pracy. Możemy wśród niej znaleźć propozycje tzw. kierunków z przyszłością. Dzięki, którym nie będziemy mieli kłopotów ze znalezieniem po studiach miejsca pracy zgodnego z wykształceniem. Jednym z takich kierunków jest logistyka.

Dlaczego akurat logistyka?
Logistyka Kraków przygotowuje studentów do pełnienia w przyszłości funkcji menedżerskich. Stanowi ogromną szansę na karierę nie tylko w kraju, ale i za granicą. Na polskim rynku pracy nie brakuje ofert międzynarodowych firm, które poszukują dobrze wykształconych logistyków. Perspektywy zawodowe po skończeniu tego kierunku są bardzo szerokie. Studia w Społecznej Akademii Nauk oznaczają przede wszystkim bardzo wysoką jakość kształcenia. Jej podstawą jest wykwalifikowana kadra dydaktyczna, którą tworzą również praktycy biznesu. Dzięki temu studenci w trakcie studiów mają możliwość poznania środowiska biznesowego. Szeroka oferta praktyk w kraju i zagranicą jest okazją do praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy. Gdzie można pracować po studiach na kierunku logistyka?

Na logistyków czekają centra logistyczne oraz organizacje zajmujące się kwestiami doradztwa i projektowaniem w dziedzinie logistyki. Wiele dużych firm i korporacji tworzy stanowiska dla specjalistów zajmujących się logistyką. Tacy pracownicy to dla każdej firmy dobry nabytek, bo posiadają szeroką wiedzę, która obejmuje nie tylko logistykę, ale także ekonomię, zarządzanie oraz finanse. Osoby posiadające wykształcenie logistyczne mogą podjąć pracę na stanowiskach menedżerskich.

Dlaczego Kraków?
Ogromnym atutem Wydziału Nauk Stosowanych Społecznej Akademii Nauk jest jego lokalizacja w Krakowie, a dokładnie w Nowej Hucie. Kraków słynie z tego, że jest miastem studentów, otwartym na potrzeby młodych ludzi związane z szeroko rozumianą kulturą i rozrywką. Studenci chcą na studiach nie tylko zdobywać wiedzę i nowe umiejętności. Pragną możliwości rozwoju i zabawy. Kraków im to gwarantuje. Siedziba Wydziału SAN jest doskonale zlokalizowana. W pobliżu znajdują się linie tramwajowe i autobusowe, którymi bez problemów dojedziemy do centrum miasta oraz każdej innej części Krakowa.

Źródło: https://krakow.san.edu.pl/logistyka-i-stopnia-o-kierunku

Dodaj komentarz