Prysznic jak domowe SPA? Tak, to możliwe!

Jeśli w twojej łazience nie zmieści się wanna z hydromasażem- nic straconego. Domowe SPA można uzyskać za pomocą odpowiedniego panelu prysznicowego. Tutaj jest wiele rodzajów takich paneli: http://www.pekado.pl, które sprawią, że każdy prysznic będzie przyjemnością. Jeśli chcemy uzyskać efekt domowego SPA, trzeba zwrócić uwagę na to jakie funkcje spełnia poszczególny panel prysznicowy. Warto się zorientować ile ma dysz i czy posiada tzw. deszczownicę, która jest niezwykle efektowna, ale i funkcjonalna.

Funkcje paneli prysznicowych

Na panelu prysznicowym możemy znaleźć od 4 do 8 dysz, przez które pod odpowiednim ciśnieniem wydostają się strumienie wody. To właśnie one są odpowiedzialne za tzw. hydromasaż. W wyposażeniu każdego prysznica znajduje się tzw. słuchawka prysznicowa, w panelach słuchawki są ruchome oraz umieszczane na specjalnym drążku. W nowoczesnych kabinach prysznicowych możemy spotkać tzw. deszczownice- designerskie i komfortowe w użytkowaniu. Strumienie wody wydostające się z deszczownicy są bardzo delikatne, łagodnie opadają na ciało. Każdy panel, posiada również baterię prysznicową, dzięki której możemy wyregulować temperaturę wody oraz siłę strumienia.

Dodatki dla wymagających

Na rynku dostępne są również panele prysznicowe wyposażone w krzesełko, które się rozkłada. To świetne rozwiązanie dla osób, które mają problem ze sprawnością fizyczną. Niektóre panele mają również półki na kosmetyki i inne przybory kąpielowe. Panel może również zawierać lampy halogenowe oraz sprzęt HI-FI.

Dodaj komentarz