Różne rodzaje żelek

Wszyscy kochamy żelki za ich niezwykły smak, konsystencje i niezliczoną ilość kształtów – sprawdzamy, które są najpopularniejsze.

Żelki zaskakują nas swoją fantazyjną formą. Co ciekawe wciąż możemy znaleźć ich nowe i zaskakujące formy. Zobaczmy, jakie żelki możemy znaleźć na stronie https://www.kuri.com.pl/zelki,c1.html.

Banany
Chodzi o gigantżele w kształcie bananów, które posiadają słodki bananowy smak. Można kupić kilogramowe opakowanie żelek w wymiarach 11×3 cm producenta Yummi Yummi, zapewniając sobie pyszną przekąskę. W końcu te cudowne bananki uważane są za jedne z najsmaczniejszych żelków na świecie i pod tym względem wyprzedzają nawet bardzo znanych, niemieckich producentów.

Coca-cola
Gigantżele w kształcie butelek coli to kolejne żelki, które wprost uwielbiamy. Smak coli w postaci słodkich żelek, które nie są obsypane cukrem skusi każdego. Kilogramowe opakowanie żelek o wymiarach 10×3,5 cm firmy Yummi Yummi to coś, co warto trzymać w szafce.

Pająki
Gigantżele w kształcie pająków i skorpionów to przysmak, który kochają dzieci. Ich „potworny” kształt i owocowy słodki smak sprawia mnóstwo zabawy. Kilogramowe opakowanie słodyczy o wymiarach 9×6 cm firmy Yummi Yummi zapewni maluchom wiele frajdy.

Hamburgery
Pyszne owocowe żelki w kształcie hamburgerów są obecnie rozchwytywane. Ich zabawna forma kontrastuje niesamowicie słodkim smakiem. Każdy hamburger osobno zapakowany oraz odjazdowy wygląd przyciągają uwagę wszystkich amatorów słodkości. Żelki te posiadają wysokość 3 cm, średnicę 2,5 cm a w opakowaniu znajduje się 100 sztuk, które będziecie zajadać ze smakiem!

Malinki
Nie ma udanego festynu bez przepysznych malinek. Produkt ten znamy przede wszystkich ze stoisk odpustowych. Chodzi obsypane malutkimi cukiereczkami malinki, które przeniosą nas do okresu dzieciństw. Ich owocowy smak i szczególna konsystencja wciąż są uwielbiane przez dzieci.

Delfiny
Gigantżele w kształcie delfinów? Oczywiście! Posiadające owocowy i słodki smak delfinki wyglądają przepysznie. W sklepie dostępne jest kilogramowe opakowanie żelek o wymiarach 12×2 cm.

Dodaj komentarz