Smartsim – przed wyjazdem mądrze wybierz roaming

Radość z wakacyjnego wyjazdu często psują koszty rozmów telefonicznych. Im bardziej egzotyczne miejsce, tym większe ryzyko, że rozmowy z bliskimi w kraju będą kosztowały fortunę. Aby uniknąć stres podczas otwierania rachunku za telefon, warto zawczasu zadbać o niedrogie rozmowy z rodziną w Polsce.

Roaming na kartę to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród osób, które wyjeżdżają za granicę na wakacje, jak i tych, które planują dłuższy pobyt na przykład w celach zarobkowych. Dzięki temu można bez problemu kontrolować wydatki związane z rozmowami telefonicznymi. Roaming na kartę działa analogicznie do typowych kart prepaidowych – rozmawia się dokładnie za tyle, za ile doładowało się konto i ani grosza więcej. Dzięki temu rachunek za telefon nie będzie rósł w nieskończoność.

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego i niedrogiego roamingu na kartę, sprawdź, co do zaoferowania mają smartsim karty telefoniczne. To propozycja dla osób, które wyjeżdżają w egzotyczne kraje, z których połączenia to często koszt nawet kilkunastu złotych za minutę rozmowy. W Smartsim koszty te są zdecydowanie niższe – ze 145 krajów na świecie można rozmawiać w cenie nawet o 90 procent mniejszej niż oferują operatorzy krajowi. Co więcej, osoby, do których się dzwoni nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów. Odbieranie rozmów jest w stu procentach darmowe. Jak działa roaming na kartę? Wystarczy kupić zestaw startowy i doładować konto dowolną wybraną kwotą. Jeżeli chcesz, aby każdy mógł się do Ciebie dodzwonić, możesz dodatkowo wybrać opcję przekierowywania połączeń z dotychczas używanego numeru telefonu. Dzięki temu nie będzie potrzeby noszenia przy sobie dwóch aparatów.

Dodaj komentarz