Spraye owocowe

Każdy z nas wie, że dzieci wprost uwielbiają słodycze i łakocie. A jeszcze lepiej, jeśli te pyszności mają niecodzienne kształty, wymyślne smaki i zaskakujące formy. Tego rodzaju smakołyki pobudzają dziecięcą wyobraźnię i sprawiają, że codzienne czynności zamieniają się w fantastyczną rozrywkę. Takiej zabawy z pewnością dostarczą naszym pociechom owocowe spraye, które możemy znaleźć na stronie https://www.kuri.com.pl/.

Spray owocowy do ust to nowoczesne słodycze XXI wieku. Charakterystyczny, intensywny smak owoców zamknięty w małych pojemniczkach jest wyjątkowy prosty do podania za pomocą pompki. Do wyboru mamy smaki słodkie i kwaśne. Są to jedne z ulubionych słodyczy wszystkich dzieci.

Angry Bee
Spray Angry Bee w kształcie podkurzacza na pszczoły to spray owocowy do ust. 55 ml owocowego soku występuje w trzech smakach: jabłko, truskawka, borówka. Opakowanie mieści 20 sztuk, przy czym tubka o średnicy 4 cm i wysokości 12 cm z pompką.

Miecze
Są to owocowe soczki w spray’u do psikania na język. W opakowaniu znajdziemy cztery kolory – truskawkowy, żółty, pomarańczowy i różowy. Same pojemniki mają kształt miecza, przez co pełnią też funkcję zabawki. Słodki smak wieloowocowy przypadnie do gustu każdemu maluchowi. W jednym opakowaniu znajduje się 20 sztuk, a pojemność soku w jednej tubce o wysokości 25cm wynosi 40 ml.

AntiTank
Chodzi o spray owocowy, który występuje w 20 kolorowych pojemniczkach o kształcie granatu. W zestawie znajdziemy cztery przepyszne smaki – borówka, pomarańcza, jabłko i truskawka. Zaletą tych łakoci jest ich duża pojemność – każdy granat to aż 60ml pysznego soku.

MiniBanan
Są to przezabawne bananowe soczki w spray’u do psikania na język. W jednym bananie jest 20 ml soku. Przysmak zwiera naturalne substancje słodzące, bez barwników. Wysokość jednej tubki to 9,5 cm, średnica 2,5 cm. Pompka do naciskania znajduje się pod zdejmowaną plastikową skórką a w jednym zamówionym opakowaniu znajduje się aż 30 sztuk.

Dodaj komentarz