Świetne meble

Bejot to znany, polski producent mebli, funkcjonujący na rynku od ponad dwudziestu pięciu lat. Przez ten czas, przedsiębiorstwo zyskało znakomitą opinię, ze względu na piękne, starannie wykończone elementy wyposażenia wnętrza. Bejot specjalizuje się przede wszystkim w akcesoriach i umeblowaniu, dedykowanym przestrzeniom biurowym. W poniższym artykule postaramy się przybliżyć kilka przykładów produktów i linii wyrobów znanej marki.

Elementy kolekcji Cave
Cave zalicza się do jednej z najnowszych kolekcji marki Bejot. Meble zostały zaprojektowane przez znanego polskiego architekta, Dymitra Malcewa, który starał się stworzyć ciepłą i uporządkowaną przestrzeń, pozwalającą na nawiązywanie relacji międzyludzkich. Wszystkie elementy kolekcji wykonane zostały w taki sposób, by zapewnić korzystającym z nich użytkownikom bezpieczeństwo i komfort. Meble są wygodne i dostępne są w przyjaznych dla oka wersjach kolorystycznych – dominuje więc subtelna zieleń i żółć, różne odcienie błękitu oraz jasnej, niezbyt agresywnej szarości. Przykładem ciekawego elementu wyposażenia linii Cave jest duża wysoka ścianka o kilku siedziskach. W centralnym punkcie tego detalu znajduje się symetryczny, elegancki stolik, przy którym mogą być podejmowane nawet najtrudniejsze decyzje, dotyczące zespołu lub firmy (http://www.bejot.eu/pl/Produkty/Systemy-akustyczne/CAVE).

Krzesła kolekcji JOTT
Na stronie internetowej formyuzytkowe.pl, dostępne są także znakomitej jakości krzesła z kolekcji Jott. Choć z pozoru kolekcja ta nie jest zbyt zróżnicowana, jest zupełnie przeciwnie. Podobnie, jak w przypadku pozostałych produktów firmy Bejot, projektanci dali mnóstwo możliwości manipulacji poszczególnymi modelami do swoich potrzeb – klienci mają więc szansę na złożenie zamówienia na fotele o danym siedzisku na płozie lub na czterech nogach. Model JOTT JT 220 cechuje się aż trzema kolorami: pomarańczową, szarą oraz czarną, jednakże klienci poszukujący bardziej uniwersalnych odcieni, mogą także zastanowić się nad fotelem JOTT JT 22T, charakteryzującym się eleganckim, ciemnym wykończeniem z gładkiej tkaniny lub skóry. Kolekcja JOTT zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów.

Dodaj komentarz